رویه‌های بازگرداندن کالا

  • ضمانت 3 روزه تعویض یا مرجوع نمودن کالا

از آنجا که جلب رضایت مشتری و مشتری مداری از اولویت‌های اصلی فروشگاه اینترنتی ایران کتونی میباشد ،کلیه پرسنل در تلاش هستند که تمامی سفارشات به صورت مطلوب و طبق خواسته مشتری ارسال شود،

با این وجود، امکان مواجه شدن با مواردی وجود دارد که فروشگاه اینترنتی ایران کتونی به روش های زیر برای رفع آنها و رضایت خاطر شما خریداران گرامی برنامه ریزی نموده و برای محصولات، 3 روز فرصت بازگشت درنظر گرفته است.

  • در صورت مواجه شدن با موارد زیر:

اگر از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد. اگر مشتری قصد تعویض سایز خرید خود را داشته باشد.

در صورت مغایرت با مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت در اولین فرصت پس از دریافت کالا(حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا )، درخواست خود را با ثبت و تکمیل فرم درخواست بازگرداندن و یا تماس با پشتیبانی فروشگاه، به خدمات پس از فروش فروشگاه اطلاع دهد.

درخواست ثبت شده توسط کارشناسان بررسی و در صورت تایید، هماهنگی های لازم جهت بازگشت با مشتری به عمل خواهد آمد. درخواست تعویض در صورتی پذیرفته می‌شود که محصولات شرایط بازگشت کالاهای مرجوعی که در زیر بیان میشود را داشته باشند.

لطفاً توجه داشته باشید در صورت عدم مطابقت کالا با شرایط ذکر شده ، فروشگاه از دریافت محصول معذور است. بنابراین از مشتریان گرامی خود می خواهد کمال دقت را هنگام پرو محصول مبذول فرمایند.

  • شرايط بازگشت کالاهای مرجوعی و تعویضی

کفش ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیزبوده ،خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند.

کتونی ها تنها ، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه وکاملا نو باشند و روی آنها هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، بارکد،بند و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

عطر و ادکلن ها در صورتی که در وضعیت پلمپ و آسیب ندیده باشند قابل تعویض هستند.

استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند پرو ناصحیح، استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی و همچنین اشکال‏‏‌های ظاهری (خط ، تا، خط و خش ، پارگی و مانند آن روی محصول) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود از جمله مواردی هستند که از شمول این بند خارج هستند.

در صورت درخواست تعویض سایز در صورت موجود بودن همان مدل سایز دیگر ارسال شده و در صورت موجود نبودن سایز مدل دیگر باهمان مبلغ یا مبلغ بالاتر توسط مشتری انتخاب میشود

توجه داشته باشید که هزینه بازگشت کالا به عهده خریدار محترم می باشد.
  • مراحل بازگشت کالا

ابتدا وارد حساب کاربري خود شويد، با انتخاب "درخواست بازگرداندن کالا"، فرم را تکمیل نموده و درخواست برگشت کالاي خود را ثبت نمائيد.

پس از بررسي درخواست مشتري توسط کارشناسان ، در صورت دارا بودن شرایط بازگشت، . فروشگاه دریافت کالا را با مشتری هماهنگ خواهد نمود.

  • فروشگاه اینترنتی ایران کتونی irkatooni.com

فروشگاه اینترنتی ایران کتونی اولین سایت تخصصی خرید عطر و ادکلن و کفش اسپورت به صورت آنلاین با تنوعی از کفش اسپورت (کتونی ، کتونی ورزشی ، کتونی دخترانه ، کفش دخترانه ، کتونی زنانه، کفش زنانه ، ادکلن زنانه و دخترانه . عطر و ادکلن . ادوپرفیوم . ادوتویلت) و عطر و ادکلن و کفش اسپورت و کتونی های مردانه (کتونی ، کتونی ورزشی ، کتونی پسرانه ، کفش پسرانه ، کتونی مردانه، کفش مردانه ، ادکلن پسرانه و مردانه . عطر و ادکلن . ادوپرفیوم . ادوتویلت) و حجم گسترده ای از برندهای معتبر کفش اسپورت و کتونی ( آدیداس ، نایکی ، پوما ، آندرآرمور . بالنسیاگا. فیلا . گوچی . جوردن . ) در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را ارائه می دهد.امکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای فروشگاه آنلاین ایران کتونی می باشد.