نحوه پرداخت

  • مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

شما به صورت اینترنتی و یا نقدی می‏‌توانید پرداخت خود را انجام دهید و هنگام ثبت سفارش در مرحله پرداخت ، روش پرداخت خود را انتخاب کنید.

همه کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت اینترنی ایران کتونی، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

  • ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد.

در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد.

اگر حداکثر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

  • آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در فروشگاه اینترنتی ایران کتونی امن است؟

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از فروشگاه ایران کتونی که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:

1) با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.

2) قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

3) برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

  • فروشگاه اینترنتی ایران کتونی irkatooni.com

فروشگاه اینترنتی ایران کتونی اولین سایت تخصصی خرید عطر و ادکلن و کفش اسپورت به صورت آنلاین با تنوعی از کفش اسپورت (کتونی ، کتونی ورزشی ، کتونی دخترانه ، کفش دخترانه ، کتونی زنانه، کفش زنانه ، ادکلن زنانه و دخترانه . عطر و ادکلن . ادوپرفیوم . ادوتویلت) و عطر و ادکلن و کفش اسپورت و کتونی های مردانه (کتونی ، کتونی ورزشی ، کتونی پسرانه ، کفش پسرانه ، کتونی مردانه، کفش مردانه ، ادکلن پسرانه و مردانه . عطر و ادکلن . ادوپرفیوم . ادوتویلت) و حجم گسترده ای از برندهای معتبر کفش اسپورت و کتونی ( آدیداس ، نایکی ، پوما ، آندرآرمور . بالنسیاگا. فیلا . گوچی . جوردن . ) در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را ارائه می دهد.امکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای فروشگاه آنلاین ایران کتونی می باشد.